| yadora a întrebat:

Sunt cadre medicale pe acest site? Prezentati-va va rog, am unele intrebari special legate de acest domeniu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cristiana, medic anatomopatolog

| hashe86 a răspuns:

Viitor cadru medical, se pune?

| hashe86 a răspuns:

"curiozitatea a omorat pisica"
risc sa vad ce patesc!

| BUBULINA a răspuns:

Brigaela

| Simon_7286 a răspuns:

Du-te la doctor, nu pe aici

| andreea89 a răspuns:

E bine si asa daca am nevoie stiu la cine sa apeleztongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce autoritara esti.nu cred ca va mai avea cineva curajul sa afirme ca este cadru medical dupa ordinul pe care l-ai dat tu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu asa mai, ca nu esti convingatoare. Se spune iesiti la raportbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@hashe86-ai avut curajul sa te desconspiri? grav! sa vezi ce-ti face. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care domeniu? majoritatea informatiilor sunt pe net, scrise de medici, daca le consultati aveti raspunsuri aproape pentru orice tema.