| Blackwoman27 a întrebat:

sunt noua pe aici!
Si as vrea sa imi prezentati site-ul!
Va rog mult,
Va multuesc!

5 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Vezi pe parcurs cum sunt lucrurile pe aici, o sa ai prieteni multi, dar si dusmani, este ca in viata. Bine ai venit pe TPU! happy

| L a răspuns:

Un site in care incercam sa ne ajutam unii pe altii `. Mai nou si site de matrimoniale, o sa vezi pe parcurs si intrebare inteligente puse de copii care fac sex la 9 ani.
Bine ai venit happy.`

| LostInDreams a răspuns:

Pei TPU este un blog in care punem intrebari, ni se raspunde si la randul nostru ajutam pe altii.Eu una am fost ajutata mult pe TPU si le sunt recunoscatoare celor care m.au ajutat.Nu iti zic acum teorie ca la scoala, daca ai nevoie de ceva poti pune intrebare.Ai tot ce tine de profilul tau in stanga cu portocalui.Intrebarile puse de TPU-isti(asa ne zicem noi) sunt puse pe categorii putin mai jos cu albastru, intrebari la care poti raspunde si tu.Raspunsurile tale primesc fundita daca sunt bune, si tu poti da fundita la raspunsul care iti place cel mai mult(apare o funda portocalie in fata fiecarui raspuns primit si apesi pe cea din dreptul raspunsului care iti place cel mai mult). O sa te acomodezi, este un blog frumos, un loc excelent de a petrece timpulhappy. Iti uram bun venit in familia TPU, astept sa te ajut si sa devenim prietenehappy

Marry:X

| Blackwoman27 explică:

Multumesc tuturor, pentru asta v-am dat cate un vot folositor.
Pa, pa.

| cosminbacau a răspuns:

Inainte era ceva de zis despre site. Azi se poate spune ca e un loc in care copii de 9-12 ani isi anunta inceperea vietii sexuale. A, si apoi cer sfaturi despre cum se renunta la o sarcina. In rest e ca in viata. Unul rade de tine, altul te ajuta. Welcome.