| ElRadical a întrebat:

Sunt un om bun,de ce am fost pedepsit cu un hemoroid nenorocit? Chiar nu vreau să mă operez, e sub demnitatea unui bărbat. Am dat și o grămadă de bani pe cicatridina, nu e buna de nimic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt un om bun, de ce am fost pedepsit cu un hemoroid nenorocit?
Este un cadou pentru bunătatea ta.
Chiar nu vreau să mă operez, e sub demnitatea unui bărbat.
Operația este alt cadou. Cu ocazia asta îți mai taie un pic și din fudulie ( om bun, bărbat, demnitate).

| MValentin a răspuns:

Singurul lucru, daca ai noroc este doar sa aștepți... dusuri calde, eu asa am scăpat