| AvalohAlyn a întrebat:

Suplimentul Alive de la Secom este sigur, își face efectul benefic dand macar puțin mai multa energie și vitalitate și nu are reacții adverse?
A folosit cineva și s-a simțit bine cu el?
Mă interesează mai ales răspunsul la prima întrebare.
Ce părere aveți de suplimentul acesta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mamamatii a răspuns:

Cere recomandarea unui medic sau a unui farmacist. Posibil să nu aibă aceleași rezultate la fiecare. Contează și istoricul medical și stilul de viață.