| wolder a întrebat:

Ati folosit Escapelle? Au fost bune, ati simtit reactii adverse?

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

Sunt fete care au reactii adverse si fete care nu au. Nu te mai gandii atat de mult la reactii adverse si i-a pastila aia odata, ca am citit ce ai facut si trebuie neaparat sa o iei. Daca mai intrebi mult pe aici trece timpul aiurea. Ai facut prostia, asta e, suporti consecinte. Escapelle iti zci sigur ca are rareori efecte adverse( oricum asta sa fie prima si ultima pe care o iei)

| wolder explică (pentru Purec):

Multumesc de sfat si ai mare dreptate este prima si ultima!

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Depinde de la individ la individ!