| xFaith a întrebat:

Tatal meu are ochii caprui iar mama ii are verzi deschisi.
Eu, de altfel ii am verzi inchisi... Nu sunt nici caprui ca ai tatei, dar nici verzi deschisi cum ii are mama.
Puteti sa imi explicati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt cateva notiuni destul de interesante aici, poate te ajuta cat de cat sa dezlegi misterul ochilor tai :)
http://www.qbebe.ro/......ilului_tau
Te pup!

3 răspunsuri:
| sylar2007 a răspuns:

Esti facuta cu vecinulaughing

| JeffHardyFanForLife a răspuns:

Ai iesit o corcitura! fara gluma, desi suna a jignire nu e! ai iesit o combinatie dintre ochii caprui si ochii verzi inchis combinatia = ochi verzi deschisi! sper ca te-am ajutat funda?

| levergetdive a răspuns:

Pai ochii caprui + verde deschis= verzi inchisi! doamne vfereste sa fi adoptata! rolling on the floor funda please