sadrian46
| sadrian46 a întrebat:

TheSeventhSin întreabă.
Salut, a fost cineva la clinica "transylvania healing centre" si poate sa-mi spuna daca a ajutat sau nu controlul medical + terapiile lor sau e doar "marketing" cum am vazut pe internet?
Eu zic. Acel aparat de diagnostic folosit de ei este șarlatanie, magie modernă. Prețurile mari percepute fac parte din strategia de vindecare a prin efectul placebo. Da, unii așa se vindecă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

De ce nu i-ai raspuns la postarea initiala si ai facut tu alta?

| sadrian46 explică (pentru dullcat):

Pentru că nu pot. Caz de ignorare.

| raulicafarafrica a răspuns:

Da am fost