| AnimeLover67 a întrebat:

Știe careva niște exerciții fizice pentru a scăpa de grăsimea de la șolduri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Despicat lemne de foc pentru iarna.
Alegi un sat si te oferi sat tai lemnele pentru totisatenii.
Te si slabesti si castigi si bani...winking

| relian a răspuns:

Da maninci mai putin, faci ceva alergare, asa scapi de ce spui tu.Acum slanina aia pe tine laughing sta pentru ca maninci mai mult decat efort depui, deci exista un dezechilibru intre consum si arderea a ceea ce consumi.Arzi,mai putin decat bagi in gura, asta e clar, se vede prin acele sunci de care spui.Restu sunt doara povesti.

| aXy99 a răspuns:

Nu exista un exercitiu anume. Trebuie sa slabesti, deci sa fii in deficit caloric.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci sală o oră pe zi.