| Helios9 a întrebat:

Tigara electronica dăunează dacă nu pun nicotina, ci doar glicerina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Conform unor studii da.
Iata studiile:

http://www.descopera.ro/eticheta/tigari-electronice

Primul studiu, cu faptul ca este toxica pana de 15 ori, ar trebui sa citesti. Nu are legatura cu nicotina. Ci cu zeama in sine.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Parerile sunt impartite, unii spun ca e buna, altii ca e nociva. Cred ca tutunul natural e "cel mai bun" pentru o tigara (cel mai putin nociv)!