| LarisaStanciuu a întrebat:

Tocmai ce am aflat ca am suflu sistolic gr 1/2.
Intrebarea mea este daca pot avea relatii intime.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| randomdata a răspuns:

Da laughing, fara probleme(am si eu aceeasi problema). Doar ca e o afectiune care trebuie sa faci controlae periodice sa te asiguri ca nu se agraveaza.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Poți.Inima simte orgasmul ca și cum ai alerga, dar nu faci același efort fizic, asta cel puțin teoretic.

| ywar a răspuns:

Pe canapeaua rosie? Perfect! Cum sa nu? Capra, si se rezolva. Nu trebuie sa faci prea multe, doar sa lasi sa vina carnatul la savarina.