| RoxAnana a întrebat:

Top 4 al celor mai mari dureri dintre
-durerea de masea
-durerea primei zile la ciclu
-durerea unui nasteri
-durerea unei dezvirginari

cel mai bun top primeste funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

1. durerea unui nasteri
2. durerea de masea
3. durerea primei zile la ciclu
4. durerea unei dezvirginari

pa-pa

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

1-nasterea 2-maseaua 3-dezv 4-ciclu
da sa stii ca la nr 3 din topu meu nu doare timpu, uneori deloc.depinde de tip si de tipa. laughing

| ELLSSA a răspuns:

Durerea unei nasteri naturale, clar!

| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda love struck

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

1. Durerea unei nasteri
2. durerea uneii dezvirginari.
3. durerea prmei zile al ciclului menstrual
4. durerea de masea.
Topul este relativ. ex:daca o fata nu are dureri in prima zi a ciclului, insa durerea unei masea ii da peste cap ziua? Atunci topul se schimba radical.
Insa, cred ca in general asta ar fi ordinea.