| eduard1029 a întrebat:

Tot cred ca cand am fost mai mic am mancat o rama sau un soarece sau am atins un soarece sau am atins o rama ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Maidanezul a răspuns:

Sa stai cuminte si eu ziceam la fel vis a vis de ciini cind aram mic si uite la mine la bloc au eutanasiat astia pe fetita si au ramas 4 orfabi.Cel din poza este acum la tataia si este bine merci, alti 3 frati ai lui sunt prin sat la casele lor.Eu ce faceam si ce fac si acum seara la culcare faceam de 3 ori semnul Sf Cruci ziceam tatal nostru si ma rugam la Dumnezeu si uite ca nu am nimic.Am uitat cind ma duc la tara golesc oalele de mincare si le duc la potai si dau din cozi fericiti mai repede ca stergatorul de parbriz pe viteza maxima.Ei stiu ca vin cind sunt la 5 km de sat (nu glumesc)

| Maidanezul a răspuns:

Daca esti slab cu inima nu citi soldatii americani au o cutie cam de 1 kg cu ratie de mincare pe 6 zile sunt ff multe pastile cam cum este cubul de knorr din ce crezi ca sunt facute=rime o sa zici de ce =au aproape 85% proteine in ele.