| Anca_6788 a întrebat:

Toti oamenii au fobii.Cati dintre voi se confrunta cu fobia aproape in fiecare zi ( cu tot tacamul de atac de panica )?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ioanaa a răspuns:

Eu sunt claustrofoba, dar am invatat sa ma controlez si nu mai am atacuri de panica.

| afrodita17 a răspuns:

Fobii...nu prea ...insa emotii-in fiecare zi...nu cred ca este zi in care sa nu se iveasca vreo problema care sa dureze ceva timp pana sa se rezolve...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma confrunt cu asta zilnic, dar mi-e frica de mor de soareci si sobolani. mi-e si greata, scarba de ei, cred ca mai degraba as pupa un sarpe pe bot decat sa intru intr-o casa unde sunt soareci.Nu stiu de unde am fobia asta. Dar de asta stiu pana acum, poate mai am si altele, mai descopar pe parcurs.