| FataBruneta12 a întrebat:

TPU! HELP am o mare problema 2 prietene mi-au propus sa ies maine una de dimineata sa ne plimbam iau una sa ies cu ea prin Mall, trebuie sa o refuz pe una dintre dar nu vreau sa se supere pe mine. Cea ar trebui sa fac? Funda gigant. Va las si un id: fata_cu_ochii_caprui1136. Funda! Si mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Propune-le amandurora sa iesiti undeva toate trei. Ori asta, ori intalneste-te cu una la o anumita ora, stai cu ea ceva timp, apoi cu cealalta la alta ora mai tarziu.

| AndyIQ a răspuns:

O poti accepta pe prietena cu care te intelegi cel mai bine si pe cealalta o poti refuza iar iesirea sau plimbare o poti amana pentru a doua zi sau le inviti pe amandoua la un loc ales de tine convenabil si pentru ele. Daca ele se intelegbig grin
Bafta!

| LoveIsAllNeed a răspuns:

Iesi cu amandoua odatahappy