| FataBruneta12 a întrebat:

TPU! HELP am o mare problema 2 prietene mi-au propus sa ies maine una de dimineata sa ne plimbam iau una sa ies cu ea prin Mall, trebuie sa o refuz pe una dintre dar nu vreau sa se supere pe mine crying. Cea ar trebui sa fac?crying Funda gigant. Va las si un id: fata_cu_ochii_caprui1136. Funda! Si mersi!

Răspuns Câştigător
| didiidedi a răspuns:

Paii nu trebuie sa refuzi pe nici una merg cu prietena ta la plimbare pe la 12 pana la 2 dau un exemplu si dupa aceia mergi la mall cu celalta.Eu asa as face>big grin

1 răspuns:
| shax98 a răspuns:

Foarte simplu! Te plimbi cu prima prietena prin mall in timp ce esti cu cealalta prietena to in mall.Nu e tot plimbare? Sau are o preferinta sa fiti decat voi 2 sau sa va plimbati intr-un anume loc?(Te descurci)