| Yhugato a întrebat:

Transpiratul face parte din perioada pubertatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
La pubertate, prin transpiratia excesiva, orice persoana emana un miros propriu!

| Carmen100 a răspuns:

Asta ma inrtrebam si eu" de ce la copii de pana in 10 ani transpiratia nu miroase mai deloc si de la 10 ani in sus se simte mai tare thinking

| Cupcakestar a răspuns:

Nu...și un copil de un an transpiră!-_-

| Yhugato explică:

Scuze,am uitat sa precizez "transpiratul abundent"!

| ClauA17 a răspuns:

Face parte din toata viata, toti oamenii transpira.

| catinque a răspuns:

Nu laughing. Și un bebeluș transpiră.

| YaoiPerfection a răspuns:

Ammm...nope, transpiratul nu. Oricine transpira: copii de 5 ani, batranii, deci nu, nu face parte din perioada pubertatii.