| Blackwoman27 a întrebat:

Cand este perioada pubertatii? si cand se incheie ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De cand isi incepe ciclu pana devi matura fizic

| alexs99 a răspuns:

De la 9-10 ani pana la 13-14. Dupa urmeaza adolescenta.

| RockNbeer a răspuns:

Cand ai sa renunti sa mai asculti lala band, ai sa iti dai seama laughing

| Razvanp69 a răspuns (pentru RockNbeer):

Pleata tunde-te si dupa sa vorbesti.

| RockNbeer a răspuns (pentru Razvanp69):

De ce, parul imi limiteaza dreptul la exprimare, sau la oferi un sfat?
Sau doar nu esti de acord cu mine si incerci sa ma jignesti? laughing

| Razvanp69 a răspuns:

La baieti incepe undeva pe la 9-10 ani si la fete cred ca dupa 8 ani.

| Blackwoman27 explică (pentru Razvanp69):

Si cand se termina? ca sa stiu cand scap de cosuri

| Razvanp69 a răspuns (pentru Blackwoman27):

Lasa naibi cosurile ca o sa scapi de ele pe pe la 16 ani oh go on nu te mai stresa cu ele laughing)

| dominic90demy a răspuns:

Cam de la 14 la 18 anithinking