| doraz a întrebat:

Trebuie sa editez niste poze, pentru un proiect si am nevoie de anumite fonturi pe care Photoscape nu le are.
Am downloadat de pe fonturi.ro, dar nu stiu cum sa le pun in photoscape.Am incercat http://cocolinoblog.blogspot.com/2008/11/cum-instalez-un -font.html ambele varinate de aici si nu merge niciuna.PLeaseee, daca stiti, help me:)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| HaiHui4Ever a răspuns:

Www.1001freefonts.com - il iei, il dezarhivezi, il copii in Control Panel->Fonts