Întrebare recomandată | DragosETHING a întrebat:

Un dermatolog bun in Craiova stie cineva? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| InimioaraTePupă a răspuns:

Policlinica TOMMED

Dr.Corbeanu Marius - Medic Primar

Policlinica TOMMED, in cadrul serviciului de Dermatologie, va ofera consultatii de specialitate, tratamente cu electrocauter, excizii si extirpari de tumori, tratamente dermato-cosmetice, mezoterapie.

Se asigura consultatii si tratament pentru:

boli cu transmitere sexuala
acnee
eczeme
veruci
alopecie
vegetatii
tumori
nevi (alunite)

E bine?
Site : http://www.policlinicatommed.ro/dermatologie.html
Poti merge acolo.

| DragosETHING explică (pentru InimioaraTePupă):

Da,multumesc frumos.

| InimioaraTePupă a răspuns (pentru DragosETHING):

Cu placere

3 răspunsuri:
| Miss25JK a răspuns:

Cel mai bine intrebi pe romedic.ro. au forum si cu catyegoria dermatologie, acolo sigur iti va raspunde multa lume, medici, sau pacienti care te pot indruma la sigur. Sanatate