| dayanaa a întrebat:

Un desert usor de facut?:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Pai ar fi clatite, orez cu lapte, gris cu lapte, ciocolata de casa. Poti sa cauti retele pe net. Cel mai simplu de facut e orezul cu lapte, dar si clatitele.happySucces la bucataritbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Pai intra pe www.desenatori.ro si incearca ce vrei tu, funda, neaparat

| Isabelamaria21 a răspuns:

Budinca! de la dr. oetker este simplu de facut si iti scrie si pe plic si cum se face

| dayanaa explică:

Mutumesc!:*

| Gggeorgiana a răspuns:

Pai eu zic ca clatite(daca iti plac)...Deci funda?