| Ochiifrumosi a întrebat:

Un doctor ginecolog bun care sa fie din București?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Evita-i pe cei de la Cantacuzino. Foarte buni sunt cei de la Filantropia

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Cauta pe google doctori ginecologi din București si mergi la care vrei tu.

| frunzarescu a răspuns:

Eu

| weloveit a răspuns:

Dr Ioana Miloiu
Dr Roxana Chirila
Dr Chiuvica Adriana