| Rose_2860 a întrebat:

Unde gasesc bitter suedez? La farmacie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

La orice centru de medicina naturista (plafar, daca suna mai bine); eum am luat si din piata Matache; de fapt se nuea Bitter Dacic (un fonfleu) dar calitatea a fost buna si pretul este mai bun decat Bitterul Suedez;

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La farmacie dar mai sigur la Plafar.

| AvalohAlyn a răspuns:

In toate farmaciile se gaseste bitterul suedez dar si la unele plafare.

| Mina a răspuns:

Poti sa gasesti la farmacie si la Plafar. La Plafar gasesti la preturi mai bune.

| scarly86 a răspuns:

Bitterul il poti gasi in farmacii, drogherii(farmacii ce leibereaza doar medicamente OTC fara prescriptie medicala) sau plafare.

| DeeDee28 a răspuns:

La plafar gasesti de toate happy

| noname_1116 a răspuns:

Da si la farmacie dar si la plafar.