| anonymus005249 a întrebat:

Unde pot vedea rata de vaccinare la tarile de pe tot globul?
Unde pot vedea rata de vaccinare a României?
Une pot vedea un clasament cu rata de vaccinare pe tari sau pe județele din România?
Tot caut și nu găsesc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Https://ourworldindata.org/covid-vaccinations

Primul rezultat pe google...

1 răspuns:
| mentholinks a răspuns:

Pe un site.