| anonim_4396 a întrebat:

Unde se fac analize medicale gratuite ( pe baza biletului de trimitere) in Cluj?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Tre' sa ai noroc cu carul pantru a gasi!--- laboratorul, din cadrul Centrului de diagnostic si tratament de pe str. Motilor, iti da o sansa : sa te programezi telefonic, dupa data de 20 ale lunii in curs, pentru luna urmatoare urmatoare, asta, in cazul in care vor primi fonduri de la Casa de Asigurari de Sanatate--- cum fondurile fie ca sunt mici si nu acopera cererea, fie ca nu sunt deloc, sansele unor analize gratis sunt nule. Numai bine!