| CascavalDeRasa a întrebat:

Uneori cand ma misc ma doare inima nu prea taresad (a inceput astazi). Eu nu prea am facut miscare cam ultimele 2 saptamani.

O sa mor?:OOO

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu o sa mori...fa un EKG

| SidaN a răspuns:

Nu nu ai sa mori happy Mergi sa vezi un medic si o sa te rezolve el happy