| anonim_4396 a întrebat:

am facut azi dimineață o mișcare la dansurile Afro apoi am simțit o pocnitura dar ma doare si cand nu il misc... oare va trece? Cum sa ameliorez durerea?

3 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Poate este febra musculara sau vreau cârcel. Cel mai probabil va trece.

| Blackrose18 a răspuns (pentru Michaeel):

S-a umflat, si nu il pot misca e dureros rauuu, de cand a pocnit e durerea tot mai mare poate va trece in cateva zile

| Michaeel a răspuns (pentru Blackrose18):

Cel mai bine este sa mergi la doctor happy foarte frumos ca practici dansuri afro.