| Awwwww a întrebat:

Va intreb daca se poate sa iti schimbi culoarea ochilor fara nici o operatie sau lentile de contact ( de ex sa mananci un fruct )

sau poate din experienta voastra personala

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu exista asa ceva, culoarea ochilor nu iti poti schimba, maximum cu lentile de contact.

| Anndreea49 a răspuns:

Lentile de conctact

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lentile de contact

| ScumpikAlyssa a răspuns:

Heiiii! Din cate stiu eu, nu poti. Dar, cand eram foarte mica aveam ochii albastrii, iar acum ii am caprui. Cica la nastere daca consumi mult lapte, ochii se fac albastrii... Acum nu cred ca mai este posibil! Fundita? puppy dog eyes