| Alex_2741 a întrebat:

Ma scuzati nu am specificat eu corect happy vreau sa am culoarea ochilor mai verde dar nu cu lentile de contact si nici prin operatie happy... daca stiti ceva remedii naturale happy sau ceva picaturi happy. Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

thinking Daca ai fi o fata, te-as sfatui sa te machiezi cu nuante de roz, rosu, in acest fel ochii verzi ar parea si mai verzi, ar iesi in evidenta mai bine. Insa vad ca esti baiat, asa ca nu stiu ce sa-ti zic. thinking Eventual poarta un tricou cu ceva roz pe el.winkingbatting eyelashes
thinking Iar de remedii naturale, medicale n-am auzit, nu cred ca ele exista. laughing

P. S. am ochii verzi, si pot sa-ti spun, ca atunci cand plang, verdele devine unul extrem de viu, frumos, puternic.winking Poate ar trebui sa plangi mai des? rolling on the floor laughing

4 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Din pacate pentru tine nu exista nimic care sa-ti faca ochii asa cum doresti u, in afara de lentile bine-nteles.

| rockaholic a răspuns:

Stiiiu eeuhappy
eu am ochii verzi si daca tu ii ai albastrii facem schimb ca eu sunt innebunita dupa ochi albastri:XXX laughing

| Robert5678 a răspuns:

Http://www.spellsofmagic.com/....../page.html

LOLOLOLOLOLOLOOOLOOLOOLOLOOLOOLOLOLOLOLO

Bafta oricum...incercarea moarte nu are :)))

| ed23tm a răspuns:

Nu exista asemenea picaturi
si chiar daca ar fi sunt prea nocive pentru ochi
de ce vrei sa ai ochi mai verzi
te duci la carnaval undeva?