| Debb a întrebat:

Este posibil sa iti schimbi culoarea ochilor fara lentile de contact sau interventii chirurgicale?

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu, nu este posibil!--- nu exista tehnici chirurgicale pentru. asa ceva! ---doar lentilele de contact colorate "schimba " culoarea irisului. Numai bine!

| Debb explică:

Ba sa stii ca nu se schimba culoarea ochilor cu pumnul. Se schimba pielea din jurul ochilor si eu nu asta am intrebat. Vrei sa te conving?

| Cezar a răspuns:

Parca da, asa am auzit si eu pe situri, sunt ritualuri de schimbare a ochilor, nu prea cred dar nu strica sa incerc!

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Da sp cuiva sa iti dea cate un pumn in fiecare ochi sa vezi cum laughing iti schimbi parerea

| Teleshpenker a răspuns:

Se schimba si ochii de la pumni!
In rosu...

| Verdee a răspuns:

Da, e posibil. Drogheaza-te!
Gen : Fumeaza i/legale, trage pe nas!
winking