| ThePrettyLittleLiars123 a întrebat:

Va rog din suflet sa nu radeti! Uneori se mai intampla gen sa rad foarte foarte tare si cu pofta si sa se intample mici accidente! Adica uneori ma mai scap pe mine!

Ce sa fac ca sa scap de problema asta? Sau daca se mai intampla..cum sa fac sa nu para prea evident! Va rog mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Tampoane

| SkyPilot a răspuns:

Poarta un diaper!

| borntotwerk a răspuns:

Doamne puta