| BurdaDaniela a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! Am o coaja de samanta in gat si cand inghit ma doare! Ce sa fac!?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MonrealLuigi a răspuns:

Du-te la un medic de familie si cu siguranta se va gasi o solutie ceva pentru care te va scapa de acea coaja.

1 răspuns:
| AndreiSerban1993 a răspuns:

Poti sa mergi la medicul de familie sau direct la spital si te rezolva imediat.