| Andreutzateiubeste a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati sunt disperata.Baiatul meu care tocmai a facut 2 luni are partea dreapta mai umflata decat cealalta incepand cu fruntea,obrazul,mana, gamba si laba piciorului.Am fost la doctor si spune ca nu s.a dezvoltat bine partea cealalta si ca e posibil sa isi revina dar posibil sa nu isi revina, a spus sa revin peste 3 luni la alt control, nu vreau sa mai stau 3 luni pentru ca e prea mult, nu vreau ca copilul meu sa se dezvolte in partea dreapta si in cealalta sa ramana asa.Va rog sa imi spuneti daca mai cunoasteti si alte cazuri, indrumati.ma ce sa fac, sunt pur si simplu disperata.Va implor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la medicul de familie si ia trimitere la un alt medic specialist de cat cel ce l-a consultat pana acum.