| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa-mi dati si mie un link / site. As dori sa achizitionez proteine pastile in borcanele dar nu prea scumper, pana in 100 lei. Eu de felul meu sunt un tip anorexic, nu prea mananc, in schimb fumez cam 10 tigari si aprox 2.5 L cola pe zi, sper ca, cu ajutorul proteinelor voi mai pune ceva masa musculara si voi mai lua un pic din greutate cu ajutorul lor. Fundita happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Mai bine carbohidrati, daca esti anorexic, nu proteine.

ia ceva cu raport 50-50 proteine-carbo, gen GFX de la pronutrition.

Si mananca naibii mai bine, cel putin 4 mese consistente pe zi.

Arunca cola si tigarile, eu le-am aruncat de mult