| Marian109 a întrebat:

As dori sa achizitionez un supliment pentru masa musculara deoarece oricat as incerca nu pot sa iau in greutate.
M-am gandit la http://www.megaproteine.ro/......er-300-g/. Sunt bune pentru cresterea in greutate repsectiv masa?
P.S Am 19 ani, 165, 50kg.

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Este un supliment foarte bun care este folosit de mine.Iti recomand sa il cumperi.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

"oricat as incerca" = aberatii de copii mici

N-ai incercat DELOC cum trebuie, dar stii tu ca nu poti sa iei in greutate.

Ai incercat vreodata sa mananci 20 de farfurii pline cu mancare pe zi?

Sau sa mananci de 20 de mil / luna?

30 de pulpe pe zi ai mancat vreo data? ( evident, cu vreo 4 portii de cartofi si 4 portii de orez ).