| klaudiu75 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti si mie daca iti face anestezie cand iti polizeaza dintii!
Am de pus si trebuie sa mi-i polizeze pe cei 2 ca sa-mi faca legaturile.
Trebuie facuta anestezie neaparat, pentru. polizarea celor doi dinti? Doare?
Astept raspunsuri sincere! Va multumesc! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca iti face gaura in ei iti face anestezie, depinde si de dentist daca nu ii dai o cafea sau niste bani lucreaza prost si cu durere cel mai bine e sa mergi la cineva care e cinstit si lucreaza bine intreaba si tu neamurile nu te lua dupa toata lumea.

2 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Bineanteles ca te anesteziaza ...altfel cum laughing?
Nu te speria ca nu doare, mai mult este frica din subconstient!
Nu esti primul si nici ultimul care faca asta ...fii barbat ce naiba laughing

| klaudiu75 explică:

Nu-mi face nicio gaura in ei, mi-i subtiaza prin polizare ca sa-i poata imbraca, folosindu-i in acelasi timp, ca legaturi...
Eu nu vreau sa-mi scoata nervul la niciunul din ei si d'asta v-am intrebat, nu se pot poliza si fara anestezic, atata timp cat nu-mi scoate nervul la niciunul?