| anonim_4396 a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum se poate scapa de vergeturi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Nu scapi de vergeturi. Foloseste crema anticeluluitica facuta de Farmec Cluj si au sa se estompeze. Verificat!

| Tourniquet a răspuns:

Ca sa scapi de vergeturi [nu chiar de tot] iti trebuie crema cu ulei de argan. Exista in farmacii. Nu scapi chiar de tot, dar nu mai sevad atata de mult, urat si nu te va mai jeba cand mergi la mare, porti fuste happy.

Sper s-o gasesti, bye! big hug

| cucalic a răspuns:

Acelasi lucu m-ar interesa si pe mine

| SunShine_3102 a răspuns:

Nu potiwinking

| TutiQ a răspuns:

Din cate stiu eu, nu prea poti scapa de vergeturi. Exista diferite creme, dar nu au efect. Doar prin masaj, din cate am inteles.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uleiul de argan chiar si asa simplu este bun, untul de shea dar iti trebuie rabdare.NU vei scapa de tot dar se pot atenua.Si neaparat trebuie sa te dai cu creme, uleiuri sau ce alegi tu in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog ce sa fac pentru vergeturi

| ------------------ a răspuns:

Gasesti unguente sau creme la farmacie pentru vergeturi, mergi si intreaba stiu farmacistele ce sa iti dea.