| Antonyo_2751 a întrebat:

Va tyog sa imi spuneti si mie ce asa putea manca ca sa creasca masa musculara repede dar sa fie ceva natural. daca ati putea sa faceti un meniu. VA MULTUMESC MULT.[funda]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cosmin_6666 a răspuns:

Aici nu e un restaurant,nu iti va face nimeni un "meniu".Cel mai bine ar fi daca intrebi un doctor sau la farmacie nu pe TPU rolling on the floor
Si nici nu cred ca iti vor creste muschi daca mananci ceva natural, mai bine mergi la o sala sau faci abdomene, flotari... FUNDA?happy