| anonim_4396 a întrebat:

Vaccinul pentru clasa a 8a sau a 9a se face si in mana si in picior? Sau doar in mana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

La scola mea nu s`au facut vaccinuri pe clasa a 8a si a 9a straight face

| andreea49 a răspuns (pentru Đϋffγ):

Poi nici la mine deocamdata nu s-au facut(eu sunt in clasa a 10a), dar ma auzit ca o sa se faca

| Đϋffγ a răspuns:

Eu sper sa nu se faca crying ca nu imi plac delocc

| andreea49 a răspuns (pentru Đϋffγ):

Nici mie nu imi placesad

| annaangel17 a răspuns:

Mie mi-a facut in mana..Acum depinde happyFunda?

| Dizziiiii a răspuns:

Eu stiu ca in mana si eu urmeaza sa il fac in ianuarie la scoala, mi s-a spus ca va fi facut in mana. Funda?