| Mihaela_8091 a întrebat:

Vand aparat RELAX & TONE pret rezonabil happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mihaela_8091 explică:

Pai nu din motive tehnice nici decum e fff bun. fara vrajeala. Doar ca de curand a fost ziua mea si am mai primit unul cadou si na ce sa ma fac cu doua. Pai pe cel care l-am cumparat eu am dat 199, dar na pe asta il vand cu 160. Daca il vrei mai vb. Te rog ajuta-ma sa-l vand ca am nevoie de parale ca de aer.

| adrianasparrow a răspuns:

De ce il vinzi? nu-i folositor? nu-i asa ca la tv? care-i motivul? big grin si cu cit il vinzi? p.s. as vrea si eu
o zi buna