| Mimo3 a întrebat:

VitaMax chiar ajută în concentrare. Vreau păreri! Și dacă pe voi v-a ajutat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu stiu ca aceste "vitamine" se recomandau in trecut mai ales pentru energie
vad pe prospct ca sunt si pentru concentrare, dar consider ca aici depinde de mai multe lucruri, in primul rand care ar fi cauza lipsei tale de concentrare?
poti sa incerci eu am luat cu ani de zile in urma acest supliment dar nu aveam probleme cu memoria si nici de concentrare asa ca nu te pot ajuta in aceasta privinta!
insa in cazul tau problema poate fi cu si in legatura cu anxietatea de care ziceai ca suferi...de acolo trebuie sa incepi, ca daca iei asa de bune toate suplimentele de pe net care promit minuni, nu faci decat sa iti alimentezi ipohondria

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ajuta la concetrare.
Vita max este un complex de vitamine, care fortifica si imbunatateste sistemul imunitar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trecem peste faptul că vitaminele astea funcționează diferit de la persoana la persoana, alea sunt mai mult pentru energie.

| Robertssdix a răspuns:

Mai degrabă lecitina ajută la concentrare restul e pentru energie.

| emsimos a răspuns:

Ne spui sau ne intrebi?