| SanSteffano a întrebat:

Voi ce cântar de baie folosiți? Estimează bine greutatea?
Ce părere aveți despre cântarul Smart Scale AH100 de la Huawei și oferta care îl însoțește?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Daca e cantar, cantareste, nu?
Sincer este irelevanta marca de cantar atat timp cat face un singur lucru si ala odata la cateva saptamani. De ce sa estimeze daca el cantareste? Ori e cantar, ori calculator, hotaraste-te.

| SanSteffano explică (pentru LPCTSTR):

Intreb pentru ca am folosit cateva modele si am ajuns la concluzia ca nu sunt calibrate corect si deci greutatea nu este cantarita corect, ci estimata. Bine asta se intampla pana am folosit modelul de la Huawei Ah100, care se sincronizeaza cu aplicatia din telefon si astfel nu mai exista diferente care... se simt si deranjeaza, mai ales daca ai 3 cantare in casa si fiecare vorbeste pe limba lui.