| AvakinAndrei a întrebat:

Voi ce faceti când va plictisiți? Vreau multe păreri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Eu intru pe TPU. rolling on the floor

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

" acum 2 ore | AvakinAndrei a întrebat:
Am și eu o intrebare pentru cineva! Cum ii poti spune mamei tale ca ai luat o nota mică fără sa se enerveze? Chiar nu stiu."

Poate că în loc să te plictisești ar trebui să pui mâna să înveți... Ce zici de ideea asta?

| Theodor24 a răspuns:

Citește, plimba te, joaca te

| AvakinAndrei explică (pentru johnnny123):

Nu este pentru mine, ci pentru o prietena!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu fac nimic. Aștept să îmi treacă.
2. TPU.
3. Ies în cartier și alerg după pisicile care miorlăie.
4. Ascult muzică.

| ReddY25 a răspuns:

Ascult muzica

| Mosotti a răspuns:

In general un om normal nu se plictiseste, mereu are ceva de facut.
Deci nu ajunge in faza asta.
De ex eu ma uit la TV, emisiuni, documentare, filme, stau la calculator forumuri, ascult muzica, mai fac o editare audio, video, mai fac programare asa de pasiune, mai stau pe telefon, mai vad diverse pe Youtube, stau de vb cu prietenii cand vin la mine, mai ma documentez de una si alta, deci nu prea aveam timp sa ma plictisesc.

Daca apare plictiseala nu e in ordine, inseamna ca nu te atrag destule chestii, si asta spune multe.