| Rockărița a întrebat:

Voi ce faceți când vă plictisiți?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauti un film bun la televizor.

| Saya a răspuns:

Dus cu apa recerolling on the floor))

| BlackD a răspuns:

Pai acum de exemplu ma uit pe TPU thinking ascult muzica pe YouTube, ma mai uit prin istoric, am mai citit niste conversatii mai vechi, citesc o carte, ies afara si ma intalnesc cu cineva. Televizorul pentru mine nu prea exista caci nu am ce privi la el.
Dar tu ce faci cand te plictisesti?

| Rockărița explică (pentru BlackD):

Păi. mai stau pe facebook, ascult rock big grin(sau alte genuri de muzică), mă mai uit la televizor sau scriu în jurnal.

| Xtadelo a răspuns:

Sun pe cineva laughing

| W3R4 a răspuns:

Stau pe TPU!winking

| Borderline a răspuns:

Fap fap fap.

| DushulRece a răspuns:

Doamne mi-e rau de intrebarile astea! Acum 50 de ani lumea nu avea PC, net, laptop, ipad, etc si nu se plictisea. Ce e snobismul asta cu plictiseala? Cand ai citit ultima carte? Cand ai vazut un film bun la cinema? Nu luat de pe net, gaseste si tu un hobby cum ar fi fotografia...

| GoldCobra a răspuns:

Muzica,tv,afara,calculator si nu in ultimul rand repet la chitara.

| xKathrinexD a răspuns:

Faci lucruri care iti plac, care te relaxeaza... Poti sa iti faci o lista cu 10 lucruri pe care le faci cand esti plictisit, de exemplu:
1)Ascult muzica.
2)Dansez.
3)Pictez.
4)Ma plimb cu rolele.
5)Merg in parc.
6)Vorbesc pe mess.
7)Ma joc pe calculator.
8)Imi creez o revista.
9)Imi fac un cont pe un joc interesant.
10)Scriu o carte.

Poti face orice vrei tu si sa scrii ce vrei in lista.

Funda?

| kryss456 a răspuns:

Asculti muzica:X

| alex310 a răspuns:

Fac sex

| BaiatulAnonim1234 a răspuns:

Stai in pat. FUNDA? big grin

| Danutz_Mihai_1997 a răspuns:

Joaca cs cu botii cu coduri laughing

| Mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra a răspuns:

Ne jucam Sims 2!

| shutdown a răspuns:

Vorbesc pe mess si ii intreb pe aia ce fac ca pote ne jucam cv onlinetongue

| camyerasy a răspuns:

Citeste si tu o carte.
Incearca "De veghe in lanul de secara".