| sweetdyana18 a întrebat:

Voi ce faceți când vă plictisiți?

11 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Nimic, de aceea mă plictisesc. Să combat totuşi această stare, citesc, mă plimb, ascult muzică, mă uit la filme, petrec timp cu persoanele apropiate.

| Infernia a răspuns:

Ma culc

| sweetdyana18 explică (pentru Infernia):

Serios?

| Infernia a răspuns (pentru sweetdyana18):

Da.asa fac de obicei, dar vorba utilizatoarei AndreDeeaA.te poti uita si la un film

| AndreDeeaA a răspuns:

Intru pe 9gag, damnlol, weheartit s.a.
sau
imi descarc un film

| bogdan1413 a răspuns:

Ascult muzicawinking

| TheYoyogabi a răspuns:

Ma joc la pc, ma uit la tv, ies afara, ascult muzica, mai rar citesc.

Răspuns utilizator avertizat
| ThatsMethod a răspuns:

Ce fac...eu de obicei ma joc pe pc, ma uit la televizor, ma duc la o plimbare de... 2ore, sau ma uit la un film de pe internet

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Stau pe TPU...sau ma uit la tv. Daca nu e nimic la tv ma duc afara si imi gasesc de lucruhappy

| OcTTavian a răspuns:

Eu cand ma plictisesc ascult muzica, ma joc, ies pe afara, citesc pe net, ma uit la tv, joc biliard, ma uit la filme, dorm, vorbesc la telefon, fumez 1 pachet de tigari in 1h, etc.