| Jus7t a întrebat:

Voi folosiți filtre pentru lumina albastra? Le țineți activate mereu dacă da?

Crăciun fericit! laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc mereu. E mai relaxant, mai ales dacă citesc noaptea de pe telefon. Ar trebui să se inventeze și filtre pentru cărțile în format fizic, să pot să le schimb culoarea sau să am fundal negru și scrisul alb ori de câte ori vreau... Visez la o carte futuristă cu luminițe ca instalația de Crăciun big grin În fine, ideea e că recomand filtrele.

35 răspunsuri:
| Jus7t explică (pentru anonim_4396):

Nu șterge nimic maistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Jus7t):

Deja le-am șters straight face

| Jus7t explică (pentru anonim_4396):

Pune înapoi straight face
Trebuie sa te simți tu ok cu ele, dacă te simti ok lasa le acololaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Jus7t):

Bine, hai că le pun la loc straight face Cred că dacă respect regula lui Mike de 20 de minute, va fi totul bine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Mereu active.