| Alinu7 a întrebat:

Crăciun fericit! Ce înseamnă dacă o visezi pe fosta in noaptea de Crăciun?

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Absolut nimic cum niciun vis nu înseamnă nimic

| RAY a răspuns:

De ce crezi ca cele mai multe sinucideri in perioada astase produc? anumite evenimente ne activeaza in creier acele amintiri, acel vis a fost o retrăire anterioara, inseamna ca ceva inca mai simti, chiar daca nu iti dai seama, dar inca mai e in inima ta acolo, spune-i macar craciun fericit

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

RAY, pai cum sa uite cineva? Ce are alzheimer? Nu ai cum sa uiti ce ai facut cu fosta nici in 100 ani, nu trebuie sa se activeze ceva ce deja exista, ca doar nu uiti ca ai mancat guma acum 5 ani pe 20 ianuarie la ora 19, 11 minute, deci nu e un lucru marunt.

In plus sincer, cine se sinucide pentru atat, nu mai am cuvinte. Si o zice cineva care nu e contra suicidului, deci nu sunt religios, nu consider ca suicidul e boala sau pacat, dar alea nu-s motive orice ar fi. Mai ales ca daca a avut pe una sau unu, poate avea alta oricand, deci e clar. In cazuri grave sunt de acord cu suicid, boala incurabila chinuitoare, viata neagra permanent si fara sanse de revenire vreodata gen depresii nevindecabile, dar nu din nimicuri, gata, m-a parasit iubitu, pac, mi-a murit pisica, pac. Am picat un examen, pac, ce-i asta?

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Nici eu nu am uitat-o pe prima, dar, nu o mai iubesc, la asta m-am referit

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Aia da, pai astea nu se uita in general.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Inseamnă că ai visat-o.

| Mosotti a răspuns (pentru sadrian46):

Hai ca esti tare, m-ai facut sa rad.

| Mosotti a răspuns:

Nu inseamna nimic, e pur si simplu un vis din inconstient, e aleator ce visezi, unii viseaza si ca poate s-au gandit la chestia aia mai mult, dar nu neaparat. Asa cum e si cand visezi ceva rau, ca se va intampla ceva rau, e aiurea, nu are nici o treaba cu realitatea.

| Sofer a răspuns:

Ai visato si atat. nu inseamna nimic.

| SG1995 a răspuns:

Înseamnă că:
În subconștientul tău nu ai trecut peste, și încă ți-ai dori să împarți perioada aceasta faină cu ea.

| Irinel15123532 a răspuns:

Nimic.

Răspuns utilizator avertizat