| CARMENCITA a întrebat:

Voi la ce medic stomatolog mergeti si sunteti multumiti? In Bucuresti ma intereseaza si la ce cabinet il gasesc, sa fie o persoana care sa se poarte frumos si sa explice. Da-ti mesaj sa-mi spune-ti va rog.De doua zile tot caut pe net, sunt prea multe cabinete.Trebuie neaparat sa merg la stomatolog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Iti recomand cu caldura cabinetul Neoclinique, doctora Dumitru Georgiana Alina. E superba si indeplineste toate conditiile care le-ai cerut. happy

| sabrina321 a răspuns:

Recomand dr Anutoiu Stefan, epicdent