| MR99 a întrebat:

A fost cineva la dr. Laura Ungureanu - medic stomatolog (in București)? As vrea sa merg, dar nu găsesc niciun review. Are cineva vreo părere? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai probleme dentare mergi la dentist, nu cauți review-uri

| MR99 explică (pentru sierra1):

Serios? Nu mersi. Prefer sa-mi fac mai întâi o părere și după sa ma duc. Nu vreau sa am parte de situații aiurea.

| sierra1 a răspuns (pentru MR99):

Cum stai cu review-urile, ai găsit, mai cauți?

| doctorandus a răspuns:

A, sa stii ca multe reviewuri de pe Google, Facebook, etc. sunt false.