| alexandrueduard94 a întrebat:

Voi odata la cat timp va tundeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alex0110 a răspuns:

Conteaza de par, daca favorizezi cresterea lui, daca e des, rar, daca e uscat, gras.....sunt mai multe lucruri, eu nu am o data exacta, am parul des si normal, care tinde spre gras. Cam pe la 3-4 luni il tund putin eu.

1 răspuns:
| strawbbery98 a răspuns:

Eu imi iau varfurile la 4-5 luni