Întrebare recomandată | crissa20 a întrebat:

La cat timp va tundeti varfurile?

12 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Cam la 4 luni

| mona a răspuns:

O data la doua luni

| Konata a răspuns:

Atunci cand se despica. Mie mi-se despic varfurile la un an si ceva. Depinde de fiecare. La unele fete varfurile se despica rapid la altele mai greu happy.

| LolaLollita a răspuns:

Stiu ca se recomanda la 2 luni, insa eu ultima data mi-am luat din varfuri in octombrie.
Nu mi s-au mai despicat deloc, sunt foarte multumita. Nu am de ce sa mi le tund daca sunt sanatoase.

| W3R4 a răspuns:

Nu este un anumit interval de timp, unele fete le taie dupa 2 luni, altele după 6... un an!
Acum depinde de părul tău!

| Kasia a răspuns:

La 3 luni.

| Azazea a răspuns:

Cand se despica. La 5-6 luni. ^^

| JASMYNA88 a răspuns:

Depinde. unii zic ca o data la 2 luni, dar eu zic ca atunci cand e necesar. cand vezi ca se despica sau deja forma parului o "ia razna". eu ma tund rar pentru ca vreau sa il las sa creasca, dar in mod normal il tundeam cam la 4-5 luni

| Kryss13 a răspuns:

Atunci cand se despica... nu tin cont de cat timp a trecut de la ultima vizita la coafeza

| Pufiiiiiii a răspuns:

O data la 3 lunihappy

| abriella a răspuns:

Este recomandat sa iti tunzi varfurile din 3-4 luni.

| Ammalya a răspuns:

Cel mai bine este la o luna si cel mai recomandat de coafor.